Stowarzyszenie Szkoła Pływania "Orka"

KOMUNIKAT II RAJD PŁYWACKI

II Rajd pływacki 13.07.2013 Komunikat nr 1. ORGANIZATORA w/s nagród: " kategoria OPEN nie dubluje się z kategorią do lat 16 w wyścigu na 750 m K i M"

 

Harmonogram zajęć 2013

Poniedziałek   1.07

Wtorek   2.07

Środa  3.07

Czwartek  4.07

Piątek    5.07

Rowerowa-starsza

Plaża 1

 

Mini golf

Konno-rowerowa

Plaża 1

Plaża 2

basen 12:00 – 13:00

Plaża 2

Mini golf

Taneczna

 

Plaża 2

Mini golf

Ilavia 12:00 – 13:00

Plaża 2

kajaki

Plastyczna

 

 

Plaża 1

 

Ilavia 12:00- 13:00

basen 12:00 – 13:00

Mini golf

Plaża 1

Młodsza

 

Plaża 1

Ilavia 12:00-13:00

basen  12:00-13:00

Mini golf

Plaża 1

Sportowa 1

 

Plaża 2

kajaki

Mini golf

Plaża 2

Ilavia 12:00-13:00

Sportowa 2

 

Plaża 2

Plaża 2

Mini golf

kajaki

Ilavia 12:00-13:00

Poniedziałek   8.07

Wtorek    9.07

Środa  10.07

Czwartek  11.07

Piątek   12.07

Rowerowa-starsza

Kręgle 12:00 -13:00

 

Plaża 1

Konno-rowerowa

Gry rekreacyjne

Kręgle 12:00 -13:00

Plaża 2

kajaki

Plaża 1

Taneczna

 

 

Basen 12:00- 13:00

ognisko

Gry sportowe

Plaża 2

 

Kręgle 12:00 -13:00

Plastyczna

 

 

Kręgle 12:00 -13:00

kajaki

plaża

ognisko

Plaża 1

Młodsza

 

 

Kręgle 12:00-13:00

plaża

kajaki

ognisko

Plaża 1

Sportowa 1

 

 

Basen 12:00- 13:00

Plaża 2

ognisko

Kręgle 12:00 – 13:00

Plaża1

Sportowa 2

 

 

Basen 12:00- 13:00

 

Plaża 2

ognisko

Kręgle 12:00 – 13:00

Plaża 1

 

II Rajd Pływacki Dookoła Małego Jezioraka

Zapraszamy do wzięcia udziału w II Rajdzie Pływackim dookoła Małego Jezioraka.

 

Trasa rajdu:

 

REGULAMIN

 

OŚWIADCZENIE/ZGODA RODZICÓW

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

II Pływacki Dzień Dziecka

REGULAMIN ZAWODÓW

ZDJĘCIA Z ZAWODÓW

WYNIKI ZAWODÓW

Więcej…

 

Wakacje z Orką

Szanowni  Rodzice!!!
Stowarzyszenie Szkoły Pływania „ORKA”  przy współpracy z Międzyszkolnym Ośrodkiem Sportowym przedstawia  ofertę  dla dzieci i młodzieży na wakacje:

  • I TURNUS – 1-12 lipiec – Grupy:  rowerowa- starsza, konno-rowerowa, taneczna, plastyczna, sportowa i młodsza
  • II TURNUS – 15-26 lipiec - Grupy:  rowerowa, konna - młodsza, taneczna, sportowa, fotograficzna
  • III TURNUS  - 29 lipiec- 9 sierpień - Grupy:  rowerowa, konno-rowerowa, taneczna, plastyczna, siatkarska i sportowa


Zapisów należy dokonywać do 10 czerwca  osobiście w MIĘDZYSZKOLNYM OŚRODKU SPORTOWYM PRZY ULICY DĄBROWSKIEGO 11 A W BUDYNKU B ( EKO MARINA OBOK "DZIKIEJ " PLAŻY)  lub telefonicznie : 604783160, e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   potwierdzeniem  będzie wpłata zaliczki w wysokości  50zł na konto stowarzyszenia: Bank BGŻ  24 2030 0045 1110 0000 0254 7960  Ważne : inne  konto niż do wpłat  za naukę pływania !!!!
Dnia  12  czerwca   o godz.  18:00  odbędzie się spotkanie organizacyjne w ekoMarinie (ul. Dąbrowskiego) na którym przedstawiony  zostanie szczegółowy harmonogram zajęć,  regulamin półkolonii, uzupełniona zostanie dokumentacja  i inne sprawy organizacyjne.

 

Szczegóły w zakładce OBOZY

 

I Leśny Duathlon Bratian 2013

REGULAMIN - FORMAT .PDF

 

Walne zebranie członków Stowarzyszenia Szkoła Pływania Orka w Iławie

W dniu 12.04.2013r. o godz.18.00 w Ekomarinie w Iławie ul.Dąbrowskiego 11A / koło Dzikiej Plaży/ odbędzie się walne zebranie sprawozdawcze Stowarzyszenia Szkoła Pływania Orka, na które zapraszamy.


Porządek Walnego Zgromadzenia:

1. Otwarcie walnego zgromadzenia.
2. Stwierdzenie quorum.
3. Wybór przewodniczącego i Sekretarza Zgromadzenia.
4. Wybór Komisji Uchwał i Wniosków.
5. Odczytanie sprawozdania Zarządu Stowarzyszenia za okres od marca 2012-do marca 2013r.
6. Przedstawienie sprawozdania komisji kontrolnej.
7. Podjecie uchwały o przyjęciu bilansu za okres sprawozdania.
8. Głosowanie nad udzieleniem  absolutorium dla Zarządu.
9. Rezygnacja Sławomira Dubanowskiego z funkcji Prezesa SSP Orka.
10. Przegłosowanie uchwał i wniosków.
11. Zamknięcie obrad.

 

Warsztaty

W dniach 09-10.03.2013 r. na basenie w Iławie odbyły się warsztaty kraula metodą total immersion.

Więcej…

 

SSP Orka w Gazecie Iławskiej

Zapraszamy do przeczytania artykułu o działalności SSP Orka, który ukazał się w Gazecie Iławskiej (format .pdf).

KLIKNIJ TUTAJ

 

Pełne wyniki II Mikołajkowych Zawodów Pływackich

PEŁNE WYNIKI II MIKOŁAJKOWYCH ZAWODÓW PŁYWACKICH (format PDF)

 

Medaliści II Mikołajkowych Zawodów Pływackich

Klasy I-III
25 styl dowolny
Dziewczęta

I m -Głąbińska Martyna -ORKA
II m -Dzik Pola – SSP 3
III m -Samolińska Ala - MOS

Chłopcy
I m -Słowik Filip -ORKA
II m- Furmanek Patryk –SSP 2
III m -Martuszewski Jakub

25 m styl grzbietowy
Dziewczęta
I m -Dzik Pola- SSP 3
II m -Głąbińska Martyna- ORKA
III m -Galińska Beata- ORKA
Chłopcy
I m –Szpejna Dawid-ORKA
II m- Kopiczyński Antoni-ORKA
III m -Kowalkowski Robert- ORKA

Sztafety 4x25 m
I m –SSP 3
II m – SSP 4
III m -SSP 2
KLASY IV-VI
50 m styl dowlny
Dziewczęta
I m – Szpejna Kaolina- ORKA
II m –Kukiełka Liliana-  ORKA
III m – Niksa Jowita- ORKA
Chłopcy
I m – Zielski Oliwier -ORKA
II m – Dzik Szymon- SSP 3
III m -Rybiński Filip- SSP2

50 m styl grzbietowy
Dziewczęta
I m -Szpejna Karolina-ORKA
II m – Kukiełka Liliana- ORKA
III m- Urbańska Natalia- ORKA
Chłopcy
I m –Zielski  Oliwier –ORKA
II m –Dzik Szymon – SSP 3
III m-Rybiński Filip -SSP 2
SZTAFETY 4x 50 m
I m- ORKA 1
II m – SSP 3
III m ORKA 3
GIMNAZJA
5O m styl  dowolny
Dziewczęta
I m – Jackowska Magda –GS 1
II m – Zalewska Agata – G LO
III m – Jarlińska Monika – ORKA
Chłopcy
I m- Jarliński Michał, Węglerski Adrian -GS 1
II m – Zentarski Kuba –G LO
III m – Szylakowski  Łukasz GS 1
50 m styl grzbietowy
Dziewczęta
I m – Jackowska Magda – GS 1
II m – Zalewska Agata – G LO
III m – Tarach Zuzanna –G LO
Chłopcy
I m – Kopczyński Dawid -GS 1
II m- Gula Tomasz –ORKA
III m – Piankowski  Maciek G LO
SZTAFETY  4X 50 m
I  m –GS 1
II m – ORKA
III m – G LO

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
100 m styl dowolny
Chłopcy
I m – Wilkowski Sebastian –ZS SUSZ
II m – Furman Kornel -ZS Susz
III m – Kudyk Mateusz- LO
50 m styl grzbietowy
Chłopcy
Im – Furman Kornel – ZS Susz
II m –Nierzwicki Maciej– LO
III m – Szałkowski Amadeusz - ZS Susz
25 m styl motylkowy OPEN
I m – Wilkowski Sebastian - ZS Susz
II m – Zapadka-Żydek Filip – LO
III m – Sztachańska Martna – LO
SZTAFETY 4X 50 m
I m – LO
II m – ZS Susz

100 m stylem zmiennym OPEN
I m – Wilkowski Sebastian –ZS Susz
II m- Szpejna Karolina –ORKA
III m – Zapadka-Żydek Filip – LO
III m – Żelaziński Bartek – GS 2

 
Joomla extensions by Siteground Hosting

Szanowni Państwo, 25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako RODO, ORODO, GDPR lub Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych). W związku z tym prosimy o zapoznanie się z poniższą klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania Państwa danych: Klauzula informacyjna 1. Administratorem Pani/a danych osobowych będzie Stowarzyszenie Szkoła Pływania Orka 14- 200 Iława Chełmińska 1 2. W sprawach związanych z Pani/a danymi proszę pisać na podany adres e-mail anetkowal@poczta.onet.pl 3. Dane będą przetwarzane w celu związanym z realizacją świadczonych usług i realizacją zadań statutowych SSP Orka 4. Dane będą przechowywane przez czas trwania współpracy oraz zgodnie z przepisami prawa 5. Dane nie będą udostępniane żadnym podmiotom zewnętrznym 6. Dane nie będą przekazywane do państwa trzeciego/organizacji międzynarodowej 7. Ma Pan/i prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. 8. Ma Pan/i prawo do wniesienia sprzeciwu wobec dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jej wycofania. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody. 9. Ma Pan/i także prawo do przenoszenia danych 10. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (GIODO), ul Stawki 2, 00-193 Warszawa, tel. 22 531 03 00, fax. 22 531 03 01, kancelaria@giodo.gov.pl Z Poważaniem Zarząd SSP Orka . privacy policy.

.
EU Cookie Directive plugin by www.channeldigital.co.uk