Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Stowarzyszenie Szkoła Pływania "Orka"

II Rajd Pływacki Dookoła Małego Jezioraka

Zapraszamy do wzięcia udziału w II Rajdzie Pływackim dookoła Małego Jezioraka.

 

Trasa rajdu:

 

REGULAMIN

 

OŚWIADCZENIE/ZGODA RODZICÓW

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

 

II Pływacki Dzień Dziecka

REGULAMIN ZAWODÓW

ZDJĘCIA Z ZAWODÓW

WYNIKI ZAWODÓW

Więcej…

 

Wakacje z Orką

Szanowni  Rodzice!!!
Stowarzyszenie Szkoły Pływania „ORKA”  przy współpracy z Międzyszkolnym Ośrodkiem Sportowym przedstawia  ofertę  dla dzieci i młodzieży na wakacje:

  • I TURNUS – 1-12 lipiec – Grupy:  rowerowa- starsza, konno-rowerowa, taneczna, plastyczna, sportowa i młodsza
  • II TURNUS – 15-26 lipiec - Grupy:  rowerowa, konna - młodsza, taneczna, sportowa, fotograficzna
  • III TURNUS  - 29 lipiec- 9 sierpień - Grupy:  rowerowa, konno-rowerowa, taneczna, plastyczna, siatkarska i sportowa


Zapisów należy dokonywać do 10 czerwca  osobiście w MIĘDZYSZKOLNYM OŚRODKU SPORTOWYM PRZY ULICY DĄBROWSKIEGO 11 A W BUDYNKU B ( EKO MARINA OBOK "DZIKIEJ " PLAŻY)  lub telefonicznie : 604783160, e-mail Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.   potwierdzeniem  będzie wpłata zaliczki w wysokości  50zł na konto stowarzyszenia: Bank BGŻ  24 2030 0045 1110 0000 0254 7960  Ważne : inne  konto niż do wpłat  za naukę pływania !!!!
Dnia  12  czerwca   o godz.  18:00  odbędzie się spotkanie organizacyjne w ekoMarinie (ul. Dąbrowskiego) na którym przedstawiony  zostanie szczegółowy harmonogram zajęć,  regulamin półkolonii, uzupełniona zostanie dokumentacja  i inne sprawy organizacyjne.

 

Szczegóły w zakładce OBOZY

 

I Leśny Duathlon Bratian 2013

REGULAMIN - FORMAT .PDF

 

Walne zebranie członków Stowarzyszenia Szkoła Pływania Orka w Iławie

W dniu 12.04.2013r. o godz.18.00 w Ekomarinie w Iławie ul.Dąbrowskiego 11A / koło Dzikiej Plaży/ odbędzie się walne zebranie sprawozdawcze Stowarzyszenia Szkoła Pływania Orka, na które zapraszamy.


Porządek Walnego Zgromadzenia:

1. Otwarcie walnego zgromadzenia.
2. Stwierdzenie quorum.
3. Wybór przewodniczącego i Sekretarza Zgromadzenia.
4. Wybór Komisji Uchwał i Wniosków.
5. Odczytanie sprawozdania Zarządu Stowarzyszenia za okres od marca 2012-do marca 2013r.
6. Przedstawienie sprawozdania komisji kontrolnej.
7. Podjecie uchwały o przyjęciu bilansu za okres sprawozdania.
8. Głosowanie nad udzieleniem  absolutorium dla Zarządu.
9. Rezygnacja Sławomira Dubanowskiego z funkcji Prezesa SSP Orka.
10. Przegłosowanie uchwał i wniosków.
11. Zamknięcie obrad.

 

Warsztaty

W dniach 09-10.03.2013 r. na basenie w Iławie odbyły się warsztaty kraula metodą total immersion.

Więcej…

 

SSP Orka w Gazecie Iławskiej

Zapraszamy do przeczytania artykułu o działalności SSP Orka, który ukazał się w Gazecie Iławskiej (format .pdf).

KLIKNIJ TUTAJ

 

Pełne wyniki II Mikołajkowych Zawodów Pływackich

PEŁNE WYNIKI II MIKOŁAJKOWYCH ZAWODÓW PŁYWACKICH (format PDF)

 

Medaliści II Mikołajkowych Zawodów Pływackich

Klasy I-III
25 styl dowolny
Dziewczęta

I m -Głąbińska Martyna -ORKA
II m -Dzik Pola – SSP 3
III m -Samolińska Ala - MOS

Chłopcy
I m -Słowik Filip -ORKA
II m- Furmanek Patryk –SSP 2
III m -Martuszewski Jakub

25 m styl grzbietowy
Dziewczęta
I m -Dzik Pola- SSP 3
II m -Głąbińska Martyna- ORKA
III m -Galińska Beata- ORKA
Chłopcy
I m –Szpejna Dawid-ORKA
II m- Kopiczyński Antoni-ORKA
III m -Kowalkowski Robert- ORKA

Sztafety 4x25 m
I m –SSP 3
II m – SSP 4
III m -SSP 2
KLASY IV-VI
50 m styl dowlny
Dziewczęta
I m – Szpejna Kaolina- ORKA
II m –Kukiełka Liliana-  ORKA
III m – Niksa Jowita- ORKA
Chłopcy
I m – Zielski Oliwier -ORKA
II m – Dzik Szymon- SSP 3
III m -Rybiński Filip- SSP2

50 m styl grzbietowy
Dziewczęta
I m -Szpejna Karolina-ORKA
II m – Kukiełka Liliana- ORKA
III m- Urbańska Natalia- ORKA
Chłopcy
I m –Zielski  Oliwier –ORKA
II m –Dzik Szymon – SSP 3
III m-Rybiński Filip -SSP 2
SZTAFETY 4x 50 m
I m- ORKA 1
II m – SSP 3
III m ORKA 3
GIMNAZJA
5O m styl  dowolny
Dziewczęta
I m – Jackowska Magda –GS 1
II m – Zalewska Agata – G LO
III m – Jarlińska Monika – ORKA
Chłopcy
I m- Jarliński Michał, Węglerski Adrian -GS 1
II m – Zentarski Kuba –G LO
III m – Szylakowski  Łukasz GS 1
50 m styl grzbietowy
Dziewczęta
I m – Jackowska Magda – GS 1
II m – Zalewska Agata – G LO
III m – Tarach Zuzanna –G LO
Chłopcy
I m – Kopczyński Dawid -GS 1
II m- Gula Tomasz –ORKA
III m – Piankowski  Maciek G LO
SZTAFETY  4X 50 m
I  m –GS 1
II m – ORKA
III m – G LO

SZKOŁY PONADGIMNAZJALNE
100 m styl dowolny
Chłopcy
I m – Wilkowski Sebastian –ZS SUSZ
II m – Furman Kornel -ZS Susz
III m – Kudyk Mateusz- LO
50 m styl grzbietowy
Chłopcy
Im – Furman Kornel – ZS Susz
II m –Nierzwicki Maciej– LO
III m – Szałkowski Amadeusz - ZS Susz
25 m styl motylkowy OPEN
I m – Wilkowski Sebastian - ZS Susz
II m – Zapadka-Żydek Filip – LO
III m – Sztachańska Martna – LO
SZTAFETY 4X 50 m
I m – LO
II m – ZS Susz

100 m stylem zmiennym OPEN
I m – Wilkowski Sebastian –ZS Susz
II m- Szpejna Karolina –ORKA
III m – Zapadka-Żydek Filip – LO
III m – Żelaziński Bartek – GS 2

 

Zimowiska z Orką

Na  zbliżające się ferie zimowe Stowarzyszenie „ORKA” przygotowało dla dzieci i młodzieży zimowiska:


termin:  I turnus   21 - 25 styczeń 2013r.
II turnus  28 styczeń - 1 luty 2013r.  koszt: 100zł


Zajęcia od poniedziałku do piątku, w godzinach 930 –1330, w grupach 10 osobowych będą obejmowały :
zajęcia na basenie
zajęcia sportowe na sali gimnastycznej ( grupa sportowa)
1 wyjście na kręgle
zajęcia plastyczne  ( grupa artystyczna)

Możliwość zapisania do grup:
młodszej sportowej
starszej sportowej
młodszej artystycznej
starszej artystycznej – fotograficznej ( wymagany własny aparat fotograficzny)

Zgłoszenia i zapisy do 4  stycznia 2013r.  w każdy czwartek na basenie w godz. 15:30 – 17:30

- Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, obowiązuje kolejność złożenia wypełnionej deklaracji oraz wpłaty na konto stowarzyszenia.

- Informujemy, że członkowie stowarzyszenia mają pierwszeństwo.

- Osoby, które nie zakwalifikują się będą wpisane na listę rezerwową.

- Istnieje możliwość zapisania dziecka na 2 turnusy lecz pierwszeństwo mają osoby korzystające z 1 turnusu.

 

Szczegóły w zakładce obozy.

 

WARMIA – MAZURY PŁYWAJĄ

Dnia 2 listopada br. w Ostródzie odbyły się zawody pływackie w ramach akcji: „Warmia-Mazury pływają”.  Grupa 36 dzieci i młodzieży ze Szkoły Pływania „ORKA” trenująca pływanie pod kierunkiem pana Błażeja Matysiaka i Krzysztofa Wacławskiego postanowiła sprawdzić swoją formę i umiejętności.

Dziewczynki i chłopcy reprezentujący stowarzyszenie startowali w różnych kategoriach wiekowych, na dystansie 25m i 50m.

Razem z dziećmi, ale w swojej kategorii wiekowej wystartowała trójka dorosłych.

Oto ich osiągnięcia:

Więcej…